Appareil de radiographie numérique vétérinaire 5,6 kW YSX056-PL (YSF056DRV-B)
Item No.: YSX056-PL (YSF056DRV-B)
Product parameters
Brand: YSENMED
MOQ: 1
Package: Carton Package
Ship From: Guyangzhou
Lead Time: 3-15 days
Customization: YES
Description
Model YSX056-PL
Maximum output power 5.6kW
Power supply AC110/220V±10%, 50/60Hz±1Hz
mA adjustable range 5~100 mA
mAs adjustable range 0.1~320 mAs
kV adjustable range 40kV~125kV
Exposure time 1ms~10000ms
X-ray tube focus 0.6mm/1.8mm
Heat capacity 20KJ
Working frequency 80kHz~200kHz
Table size 690*1400mm or 690*120mm (4-way floating)
Flat panel detector YSFPD-V1717X
Detector size 17*17 inch
Pixel resolution 3072*3072
Pixel pitch 139um
Imaging time <8s
A/D conversion 16 bits
Spatial resolution 3.6lp/mm
External size 460*460*15mm